חברי הצוות

logo SUN.png

 

מירית פרנקל​ - מנכ''לית 

בוגרת תנועת הצופים. בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר שני במדע המדינה, בוגרת מסלול מתן למצוינות ניהולית. בעברה מנהלת תכנית מצוינות ארצית לתלמידי תיכון, שליחת ההסתדרות הציונית העולמית לאוסטרליה, מנהלת מתנ"ס ומנהלת יחידת נוער.

מירית.jpg

בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה. אחראית על תחום גיוס המשאבים בעמותה החל משנת 2014. החלה את דרכה בעמותה כמדריכה בקייטנה.

ליטל.jpg

    ליטל גרוס מטרני  -

 רכזת גיוס ופיתוח משאבים ​​

לימור מזור זמיר​ - מנהלת חינוכית​​

בעלת תואר ראשון בתיאטרון, עם רקע בתחום השיווק וההפקה, ושחקנית בתיאטרון יפו. בעבר ניהלה את קייטנת מרכז ופרויקטים חינוכיים שונים, כיום לצד ניהול קייטנת מרכז מרכזת את כל תחום הקייטנות בעמותה.

תמונה לימור.PNG

רחלי שפיגל - רכזת פעילות בי"ח רמב"ם

בוגרת תואר ראשון ותעודת הוראה באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים וסטודנטית לתואר שני בטיפול בתנועה באוניברסיטת חיפה.
בעברה מדריכת תנועה בקייטנת צפון של העמותה. כיום משמשת כרכזת הפעילות של העמותה בבית החולים רמב"ם.

WhatsApp Image 2022-09-18 at 1.32.46 PM.jpeg

יונתן אורון​ - מנהל פעילות אזורית צפון

בעל תואר ראשון במדע המדינה ותואר שני במנהל ציבורי. בעברו ניהל מרכז שיקום והכשרה למתמודדי נפש, שימש כמורה להיסטוריה ומחנך בבתי ספר ומנהל מערך ההדרכות והפרויקטים בלשכת המהנדסים. כיום מנהל את פעילות העמותה בצפון הארץ ובכלל זה את קייטנת צפון.

יונתן אורון.jpeg

 

יונתן אורון ​ - מנהל פעילות אזורית צפון

 

נימרה אילון​ - מנהלת פעילות אזורית דרום

בעלת תואר ראשון בחינוך יצירתי. בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים, בעיקר בגיל הרך, וכן בתפקידים לוגיסטיים. כיום מנהלת את פעילות העמותה בדרום הארץ ובכלל זה את קייטנת באר שבע.

nimra eilon.jpg

רכזת פעילות בית חולים סורוקה

סטודנטית שנה ג' לפיזיותרפיה באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. בעבר שימשה כמדריכה בקייטנת דרום של העמותה. כיום משמשת כרכזת הפעילות של העמותה בבית החולים סורוקה

שיראל.jpg

שיראל טייכמן​ - רכזת פעילות בי"ח סורוקה

 

אמאני בדארנה​ - רכזת פעילות בי''ח הדסה ​ 

עובדת סוציאלית קלינית (MSW) במחלקה להמטו-אונקולוגית ילדים בבית החולים שיבא. בעברה מדריכה ורכזת הרשמה בקייטנת מרכז. כיום משמשת כרכזת הפעילות של העמותה בבית החולים הדסה עין כרם.

אמאני בדארנה.jpeg